IMPEKSTIR – producent i dostawca wysokiej jakości granitu

Jesteśmy wieloletnim liderem wśród producentów i dostawców wyrobów z granitu. Nasza specjalizacja obejmuje prefabrykowane kamienne materiały drogowe oraz produkty dla budownictwa ogólnego. W ofercie posiadamy krajowe oraz importowane kostki, krawężniki i płyty kamienne.

Dostawy realizujemy sumiennie i terminowo. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny oraz rodzime firmy budowlane. Jesteśmy obecni zarówno na inwestycjach infrastrukturalnych jak i komercyjnych, zapewniając odbiorcom materiał ze specyfikacji technicznej danego projektu.

Kompleksowość

Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym oraz doświadczeniu realizujemy zlecone zadania kompleksowe, zarówno pod względem produktowym, jak i obsługi logistycznej.

Rzetelność

Z najwyższą starannością podchodzimy do każdego zleconego projektu. Dbamy o jakość naszych wyrobów, terminowe dostawy i realizacje zamówień zgodnie z ustaleniami z Klientem.

Doświadczenie

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Współpraca z międzynarodowymi koncernami oraz rodzinnymi firmami. Realizacja projektów prywatnych, publicznych i komercyjnych.

Doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt

Jako doświadczeni specjaliści doskonale znamy specyfikę realizowanych kontraktów.

Wiemy, że wymaga się od nas, aby dostawy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem, a materiał był w umówionej jakości i najniższej cenie.

Wybierając naszą ofertę, wybierasz również pewność, że Twój kontrakt zostanie zrealizowany zgodnie z ustaleniami. W ofercie kostka granitowa, płyty granitowe, krawężniki, oporniki, schody granitowe i kamień murowy.

Zobacz portfolio naszych zrealizowanych projektów!

Kopalnia granitu Kwarc w Kostrzy

IMPEKSTIR – kopalnia granitu w Kostrzy,
koło Strzegomia

Posiadamy również własne złoża granitu – kopalnię granitu, gdzie wydobywamy bloki i bryły granitowe, które przetwarzamy na slaby, jak i gotowe produkty granitowe. 

Nasza kopalnia zlokalizowana jest w Kostrzy pod Strzegomiem. Dostęp do własnego surowca, jakim jest granit strzegomski, pozwala nam na ciągłość produkcji, bezpieczeństwo dostaw oraz dobrą cenę. Dowiedz się więcej o naszej kopalni granitu.

Masz pytanie, potrzebujesz wyceny, skontaktuj się z nami

Napisz do Nas

we'd love to have your feedback on your experience so far