/O firmie

Impekstir Kalisz – Krawężniki granitowe, kostka granitowa

Impekstir Kalisz – Dostawca wysokiej jakości granitu

Jesteśmy wieloletnim liderem wśród dostawców wyrobów z granitu. Nasza specjalizacja obejmuje prefabrykowane kamienne materiały drogowe oraz produkty dla budownictwa ogólnego. W ofercie posiadamy krajowe oraz importowane kostki, krawężniki i płyty kamienne.

Realizacje

Realizujemy dostawy sumiennie i terminowo. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny oraz rodzime firmy budowlane. Jesteśmy obecni zarówno na inwestycjach infrastrukturalnych jak i komercyjnych, zapewniając odbiorcom materiał ze specyfikacji technicznej danego projektu.

Pacta sunt servanda, czyli umów należy dotrzymywać – pamiętając o tym łacińskim przysłowiu, konsekwentnie powiększamy udział w rynku, a także grono zadowolonych Klientów. Roczna sprzedaż krawężnika granitowego na poziomie 120000,00 mb, surowo łupanej kostki granitowej na poziomie 25000,00 ton, płyt i płomieniowanej kostki granitowej na poziomie 55000,00 m2 – to wyraz zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Doświadczenie

Jako doświadczeni specjaliści doskonale znamy specyfikę realizowanych kontraktów. Wiemy, że wymaga się od nas, aby dostawy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem, a materiał był w umówionej jakości i najniższej cenie.

Dlaczego warto wybrać Impekstir?

Polityka firmy Impekstir

Pracujemy w oparciu o formułę „3N”: NAJTANIEJ, NA MIEJSCE, NA CZAS. Tym wymaganiom jest w stanie sprostać tylko stabilne przedsiębiorstwo. Stabilne pod względem finansowym, kadrowym oraz magazynowym. Jako bezpośredni importer kamieni z Chin oraz dystrybutor materiału krajowego i szwedzkiego, jesteśmy w stanie dostarczyć w krótkim czasie duże ilości materiału.

Gwarancja

Wybierając naszą ofertę, wybierasz nie tylko najniższą cenę produktu. Wybierasz również pewność, że Twój kontrakt zostanie zrealizowany zgodnie z ustaleniami.

AKTUALNOŚCI

Gepardy Biznesu 2015

Instytutu Europejskiego Biznesu przeanalizował wyniki finansowe aż 39 729 polskich przedsiębiorstw, przyznając tytuł Gepard Biznesu 2015 w handlu artykułami budowlanymi 505 firmom w tym Impekstir Operations Sp. z.o.o!

Zwycięstwo Michała Leśniaka

Kolejne zwycięstwo Michała Leśniaka! Zawodnik sponsorowany przez firmę Impekstir wygrał szóstą już walkę w zawodowych sparingach bokserskich uzyskując przewagę punktową nad przeciwnikiem w każdej rundzie. Zobacz wywiad po walce z Michałem Leśniakiem [...]

Film promocyjny | Realizacje

Jesteśmy wieloletnim liderem wśród dostawców wyrobów z granitu. Nasza specjalizacja obejmuje prefabrykowane kamienne materiały drogowe oraz produkty dla budownictwa ogólnego. W ofercie posiadamy krajowe oraz importowane kostki, krawężniki i płyty kamienne. [...]