Project Description

PŁYTY GRANITOWE

Naszym Klientom proponujemy płyty granitowe w bogatej wersji kolorystycznej. Dzięki swoim właściwościom użytkowym są chętnie wykorzystywane jako materiał na elewacje, podłogi oraz schody. Cechuje je cechuje najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowe walory estetyczne. Szeroka oferta dostępnych rozwiązań ułatwi realizację dowolnych fantazji aranżacyjnych. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i polecamy niezastąpione wyroby z oferty Impekstir. Płyty granitowe dobrej jakości – Zapraszamy do kontaktu

Wybór należy do Państwa

Dostępne w naszej ofercie płyty granitowe posiadają płaskie lub antypoślizgowe powierzchnie. Te pierwsze zapewniają najwyższą jakość estetyczną, ponieważ poddane zostały dokładnemu szlifowaniu i polerowaniu. Ich wysoki połysk daje wspaniały efekt na różnych terenach – zarówno prywatnych, jak i publicznych. Dodatkową zaletą tych produktów jest łatwość ich konserwacji – nie wymagają bowiem wykonywania dokładnych zabiegów. Jeżeli chodzi o płyty kamienne, które poddane zostały procesowi płomieniowania, młotkowania, piaskowania albo groszkowania, wykorzystuje się je najczęściej w miejscach narażonych na oblodzenie i kontakt z wodą – zapewniają bezpieczeństwo poruszania się i ograniczają ryzyko upadku na schodach, tarasie, podjeździe oraz w wielu innych miejscach. Bez względu na to, które rozwiązanie Państwo wybierzecie, postawicie na najwyższą jakość.

Płyty granitowe nadają elegancji, trwałości i szlachetności powierzchniom wewnętrznym i zewnętrznym (posadzki, chodniki, elewacje).

Płyty granitowe firmy Impekstir

Płyty granitowe mają częste zastosowanie w obiektach o charakterze publicznym jako okładzina ścian i posadzek, gdyż są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Płyty granitowe – Powierzchnia z grubą fakturą (płomieniowanie, młotkowanie, groszkowanie, piaskowanie).

Płyty granitowe - oferta

Wyroby o powierzchni z grubą fakturą, ze względu na ich wysoki stopień antypoślizgowości, stosowane są najczęściej do wykładnia powierzchni takich jak chodniki, tarasy, balkony, schody.

Płyty granitowe – Powierzchnia z drobną fakturą (polerowanie, szlifowanie).

Płyty granitowe - rodzaje

Gładka powierzchnia płyty uzyskiwana jest poprzez dokładne szlifowanie i polerowanie kamienia aż do uzyskania idealnie gładkiej płaszczyzny oraz połysku. Powierzchnia polerowana jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości, nie wymaga szczególnych zabiegów.

Przykłady realizacji

Płyty granitowe realizacja 2 Płyty granitowe realizacja 3 Płyty granitowe realizacja 1

Kraj pochodzenia:

⁃    Polska
⁃    Chiny
Opakowanie:

⁃    palety

Płyty granitowe oferowane przez nasza firmę spełniają wymagania normy PN EN 1341:2003