Project Description

KOSTKA GRANITOWA PŁOMIENIOWANA

Prezentujemy Państwu innowacyjne produkty, które znajdują szerokie zastosowanie i łączą w sobie funkcjonalność, wysoką estetykę oraz nieocenioną trwałość. Kostka granitowa płomieniowana, powstająca w wyniku cięcia lub łupania płyty kamiennej, to doskonały sposób na stworzenie okładziny schodów zewnętrznych, tarasów, ciągów komunikacyjnych w miejscach publicznych czy prywatnych i nie tylko. Z czego wynika jej ogromna popularnością oraz uniwersalność zastosowania?

Funkcjonalność i trwałość w jednym

Płytki granitowe płomieniowane, dzięki poddaniu ich specjalistycznemu procesowi, posiadają szorstką powierzchnię, a więc i doskonałe właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, gdzie bardzo istotne jest bezpieczeństwo użytkowników i gdzie istnieje ryzyko oblodzenia. Powierzchnia jest płaska i umożliwia łatwe przemieszczenia się, nie odbija światła i prezentuje się bardzo okazale, przypominając nieco starą skałę. Warto wspomnieć również o wysokiej trwałości płyt granitowych płomieniowanych, dzięki czemu sprawdzają się one w określonym miejscu przez wiele lat, nawet jeśli są narażone na intensywną eksploatację.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby z bokami ciętymi albo łupanymi, które posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy. Jest to inwestycja, która pozwala na zrealizowanie swoich celów i nie naraża kupującego na wysokie koszty. Wyroby spełniają wymagania normy PN EN 1342:2003, a kraje ich pochodzenia to Polska oraz Chiny.

Kostka płomieniowana z bokami ciętymi

Kostka z płyty – wszystkie boki cięte

Kostka z płyty – boki łupane

Przykłady realizacji

Kostka granitowa płomieniowana z bokami ciętymi

Kostka granitowa płomieniowana z bokami łupanymi

Kostka granitowa płomieniowana z bokami łupanymi

Kraj pochodzenia:

⁃    Polska
⁃    Chiny
Opakowanie:

⁃    palety

kostki granitowe płomieniowane oferowane przez nasza firmę spełniają wymagania normy PN EN 1342:2003